MENU
Sepetiniz

Koltuk Takımı

Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk, 1 berjerden oluşmaktadır. Takım iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Oturumu 32 Danste  orta sert sünger. Kumandalı olup ayaklar ahşaptır.Üçlü Koltuk: G: 230 cm Y: 80 cm D: 98 cm, Tekli  Koltuk: G: 70 cm Y: 90 cm D: 80 cm..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Sünger olarak 36 dansite HR gri sünger kullanılmıştır. Oturum yumuşaklığı orta sert yumuşaklıktadır.Üçlü Koltuk:..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ayaklar metal malzemedir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu orta sertlikte olup 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Takımın yatak özelliği yoktur. Üçlü Koltuk G:226 cm ..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. İskelet fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Üzerindeki kumaş kolay temizlenebilen nubuk kumaştır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir. Koltuktaki ahşap kasa, ayaklar 1. sınıf gürgen ağacıdır. Boya cila rengi değişimi yapılmaktadır. Tamamen ..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk, 1 berjerden oluşmaktadır. Takım iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Oturumu 32 Danste  orta sert sünger. Takımın yatak olma özelliği bulunmaktadır. Ayaklar ahşaptır.Üçlü Koltuk: G: 230 cm Y: 80 cm D: 98 cm, Tekli  Koltuk: G: 70 cm Y: 90 cm D: 80 ..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk, 1 berjerden oluşmaktadır. Ürünün iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır. Ayaklar metal malzemedir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu orta sertlikte olup 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. 2 adet üçlü koltukta yatak özelliği ..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. İthal, silinebilir kumaş kullanılmıştır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. 3'lü koltukların biri ses sistemlidir. Yataklı üçlü koltukta ayak mekanizması bulunmaktadır. Nubuk kumaş kullanılmıştır. İskelet gürgen ağacı olup ayaklar ahşaptır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olmamaktadır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Oturumu yumuşaktır. Kumaş olarak doğal içerikli keten kumaş kullanılmıştır. Kumaşı ithal ve leke tutmaz silinebilir. Oturum Minderi Malzemesi: 35 HR sünger kullanılmıştır. Ayak Malzemesi: Ahşap malzemed..
0 TL
Takım, 3+1'den oluşmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ayaklar metal malzemedir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu orta sertlikte olup 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Takımın yatak özelliği yoktur. Üçlü Koltuk G:226 cm D:76 cm Y:95 cm, T..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk, 1 berjerden oluşmaktadır. 1 üçlü koltuğu yataklıdır. Kumaş içeriğinde yumuşak dokulu silinebilir ithal örme kumaş kullanılmıştır. Otomatik mekanizmalı yatak mekanizması bulunmaktadır. Koltuk yatak ölçüsü 190x110cm'dir. İskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacı v..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Oturumu orta sertliktedir. Ayaklar metal malzemedir. EKS sistem yatak olabilen sistem makaslı mekanizması mevcuttur. Yumuşak dokulu ithal kumaştan üretilmiştir. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir.Üçlü Ko..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk (kapitoneli) ve 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 1 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Kumaş ithal silinebilir Jerry kumaştır. Üçlü koltuk mekanizmalı yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürün iskeleti gürgen ağacından üretilmiştir. Oturum yumuşaklığı orta yumuşaklıktadır. Ayaklar ahşap ceviz renktedir.  Sünger üzeri 200 gra..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. 1 üçlü koltuğu yataklıdır. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Oturumu yumuşaktır. İthal jery kumaş kullanılmıştır. Kumaşı ithal ve leke tutmaz silinebilir.  Oturum minderinde 35 HR sünger kullanılmıştır. Ayak malzemes..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. İthal, leke tutmaz silinebilir kumaş kullanılmıştır. Kumaş İçeriği olark polyester içerikli kumaş kullanılmıştır. Oturumu yumuşaktır. Oturum minderi malzemesi olarak 35 HR sünger kullanılmıştır. Ayak ..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. İthal jery kumaş kullanılmıştır. Yumuşak dokulu ithal örme kumaş. İskelet malzemesi olarak fırınlanmış gürgen ağacıdır. Oturum minderi malzemesinde 35 HR yumuşak sünger kullanılmıştır. Sırt minderi %50 boncuk silikon elyaf, %50 kırpıntı süngerde..
0 TL
Linn Koltuk Takımı..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yataklıdır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir. Silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır.Üçlü Koltuk: G: 235cm, D: 105cm, Y: 80cm, Tekli Koltuk: ..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Ürünün iskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacı ve kavak kontradan üretilmiştir. Oturumu yumuşaktır. Kumaş İçeriği olarak doğal içerikli keten kumaş kullanılmıştır. Kumaş Özelliği İthal, leke tutmaz silinebilir kumaştır. Oturum minderi malzeme..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım, 3+1'den oluşmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ayaklar metal malzemedir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu orta sertlikte olup 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahiptir.Üçlü Koltuk G:226 cm D:76 cm ..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olmamaktadır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 60 (2 Sayfa)
17 Ağu İzmir Karabağlar Düğün Paketleri
mccarthy 0 3409
Son moda kaliteli ve popüler düğün paketleri uygun fiyatlar ile geniş bir ürün yelpazesinde Karabağlar düğün paketleri firması olarak tarafımızdan satışa sunulmaktadır. Son modaya uygun bir şekilde tasarımcılarımız ve mimarlarımız tarafından dizayn edilmektedir. Düğün paketlerimizi mağazalarımızda v..
13 Ağu Salon Dekorasyonu İçin Pratik Fikirler
mccarthy 0 2204
Salon, ev dekorasyonunda en önemli alanla arasındadır. Salon takımları seçerken dekorasyon oldukça önemlidir. Dekorasyon aşamasında önemli unsurlardan birisi de salonun alanıdır. Sonuç olarak alana göre bir mobilya tercihi yapılmalıdır. Bu aşamada yanlış seçim yapıldığı zaman ne yazık ki dekorasyonu..
13 Ağu Luxury Mobilya
mccarthy 0 2306
Luxury nedir? Luxury; mobilya yabancı kökenli bir kelime olsa da lüksü ve ihtişamı anlatır. Bu tarz mobilyalar eve çok farklı bir hava ve zenginlik katar. Ayrıca bu ürünler diğer mobilyalara göre daha elit ve seçkin modellerdir. Kişilerin beğenisini kazanmış ve kullanım açısından kolaylık sağlamakta..
13 Ağu İzmir'de Mobilya Nereden Alınır?
mccarthy 0 9623
İzmir'de mobilya nereden alınır sorusu cevabını arayan pek çok kişi bulunmaktadır. İzmir, Ege Bölgesi'nin incisi olmakla beraber, mobilya alışverişi yapacak kişilerin en çok mobilya çeşitliliğini ve avantajlı fiyatları bulacakları en önemli il olmaktadır.Mobilya sektörü açısından bakıldığında İzmir'..