MENU
Sepetiniz

Koltuk Takımı

Koltuk takımlarında gerçek kampanyalar, ucuz koltuk takımlarında yataklı / yataksız modeller, Chester koltuk takımlarında geniş ürün yelpazesi, Luxury (lüks) mobilya çeşitleri 6000m2'lik fabrika satış mağazamızda sizleri bekliyor.

Koltuk Takımları Hakkında

Evinizdeki konsepti tamamlamak için koltuk takımları vazgeçilmezdir. Koltuk takımı kusursuz bir ev dizaynı için tıpkı bir puzzle parçası gibidir. Evinizin olmazsa olmazı vazgeçilmez ürünlerindendir. Takım olarak satılan bu ürün için seçiminizi ne kadar doğru yaparsanız, evinizdeki görünüm o kadar güzel olacaktır. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz aynı zamanda, evinize de şıklık katacak ürünü Mc Carthy Mobilya ile sağlamanız çok kolay.

Koltuk takımları, 2 adet 3’lü, 2 adet 2’li (3+3+1+1) koltuk olmak üzere, belirli gruplar halinde satılır. Çeşitli kumaş ve renkler halindedir. Bu renkler birbirine uyum halindedir. Koltuk takımları genellikle hepsi aynı renk veya 1’i farklı renkte olabiliyor. Bu da son zamanlarda oldukça modern bir görünüm katıyor. Trend renklerle ön plana çıkan ürünlerimizde birçok farklı model bulunmaktadır.  Koltuk takımı seçerken ilk olarak fiyatları göz önünde bulunduran kullanıcılar, sonrasında kaliteye önem veririler.

Odanıza Göre Koltuk Takımı Modeli Nasıl Seçilmelidir?

Oturma takımları alındıktan sonra, kişileri düşündüren diğer bir adım kombindir. Bu süreçte evinize uyumlu modeller ve renkler seçmelisiniz. Bu sayede evinize ayrı bir ahenk katmış olacaksınız. Koltuk takımları alınırken odanızın boyutu da göz önünde bulundurulması gerekir. Odaya orantılı bir ürün olması gerekir. Aynı zamanda odanın duvar rengi de büyük önem taşımaktadır. Renk ile koltuk takımları uyum içinde olması gerekir. Aksi takdirde kişileri zamanla yoran, bir hale sokabilir.  Yaşam alanınız tarzınızı yansıtır. Evdeki eşyalarınıza bağlı olarak da koltuk takımı seçimi yapabilirsiniz. Örneğin, kahverengi renginde ahşap mobilyalarınız varsa koltuk takımınız krem renginde olmalıdır. Diyelim ki; 3+3+3+1’li gruptan oluşan koltuk takımı almayı düşünüyorsanız, koltuk takımlarından birisi, koyu renklerde olabilir. Ayrıca, geniş eve sahip olanlar için uygun olan koltuk takımı modeli 3+4+1+1’dir. Daha geniş alana yayarak kaliteli bir görüntü verebilirsiniz. Yine aynı şekilde odanız küçükse, koltuk takımları çok büyük olmamalıdır. Odanızı daraltan, bir hale getirebilir. Geniş eve sahip olmayan kişiler için önerimiz açık renkli mobilyalar tercih etmeleri gerekir. Bu sayede daha ferah bir alan sağlayacaktır.

Koltuk takımı seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

·       Koltuk takımında, kumaş seçimi önemlidir. Alınan ürünlerin kullanıcılar tarafından uzun sürelerce kullanılması ilk tercihleridir.

·       Ürünlerin garanti süresine dikkat edilmesi gerekir.

·       Mobilya ürünleri alırken, ürünlerin evinize kadar taşımacılık yapılması önemli bir detaydır.

·       Ürünün rengi, diğer mobilyalarınızla uyum içinde olmalıdır.

·       Mobilyanın boyutu eviniz için çok büyük ya da çok küçük olmaması gerekir. Bu durum için iyi analiz yapıp, mağazamızdan ürünlerin boyutlarını almanız gerekebilir.

·       Koltuk takımında en önemli şey rahatlıktır. Mağazamıza gelerek ürünlerin rahatlığını deneyebilirsiniz. Mc Carthy Mobilya olarak müşterilerimizi istekleri doğrultusunda yönlendiriyoruz ve ürünleri mağazamızda denemelerine olanak sağlıyoruz.

·        Koltuk takımının senelerce kullanılır olması müşteriler için ön plandadır. Bu yüzden iskelet sistemini, kontrol ederek ürün almanızı tavsiye ederiz.

·       Koltuk takımında kullanılan kumaş türü de önemlidir. Leke tutmayan ve oturduğu zaman kişiyi rahatsız etmeyen bir yapıya sahip olması kişilerin ilk tercihi arasında olmalıdır.

·       Koltuklarda kullanılan ayak malzemesi önemlidir. Hem kalite açısından hem de görünüm açısından farklılık katacaktır.

·       Özellikle koltuk takımı seçerken, rahatlığınıza fayda sağlayacak diğer bir ürün de koltuk yastıklarıdır. Yastığı fazla ve rahat olan ürünler kişilerin tercih sebepleri arasındadır. Mağaza bahsettiğimiz özelliklere uyum sağlayan ürünler arasındadır.

·       Ayrıca koltuk takımının çoklu kullanıma sahip olması kişiler için kolaylık sağlayacaktır. Hem yatak, hem koltuk olarak kullanılan modeller vardır.

Seçimleriniz ne kadar doğru olursa rahatlığınız da o kadar fazla olur.  Koltuk takımı seçmek önemli ve doğru bir süreçtir. Bu süreci geniş zamana yaymak gerekir. Ürün ve marka kalitesi yapılarak alışveriş yapılması daha doğru olacaktır.

Mc Carthy Mobilya olarak, ürünlerimizin garanti süreleri ön planda tutulmaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin her noktasına, mağazamızdan aldığınız ürünleri büyük titizlikle kapı önüne kadar teslimatını sağlıyoruz.

Koltuk Takımı İle İlgili Sık Sorulan Sorular

  • Koltuk takımını şimdi alsam, teslimatını ilerleyen bir zamanda alabiliyor muyum?

Mağazamızdan aldığınız ürünün teslimatı dilediğiniz zaman yapılmaktadır.

  • Koltuk takımını online olarak web sitenizden aldım, kargo ücreti ödeyecek miyim?

Online mağazamızdan yaptığınız 5000₺ ve üzeri alışverişlerde teslimat kapı önüne kadar ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Koltuk takımı aldım ama beğenmedim, değişim yapabiliyor musunuz?

Üretim hatası varsa birebir değişim yapılmaktadır. Müşterilerimizin mutluluğu önceliğimizdir.

  • Koltuk takımı parçalarını kendi isteğimize göre yaptırabilir miyiz? (3+3+1+1 değil de 3+4+1+1 gibi yani)

Ürünlerin seçimleri tamamen siz değerli müşterilerimize bağlıdır. Ancak standart olarak takımlar 3+3+1 veya 3+3+1+1 şeklindedir. Standart seçim dışı tercihlerde  istenen özelliğe göre ek ücret talep edilmektedir.

  • Koltuk takımında istediğim renk seçimini yapabilir miyim?

Modelini beğendiğiniz ürünün üretimine bağlı olarak renk seçimi yapılabilmektedir. Ürünlerimiz geniş renk yelpazesine sahiptir.

  • Mağazaya gelmeden de ürünler hakkında bilgi alabilir miyim?

Web sitemizdeki WhatsApp destek hattından kısa sürede sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Garmen Chester Koltuk Takımı Garmen Chester Koltuk Takımı
Yeni
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Oturumu orta sertliktedir. Ayaklar metal malzemedir. EKS sistem yatak olabilen sistem makaslı mekanizması mevcuttur. Yumuşak dokulu ithal kumaştan üretilmiştir. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir.Üçlü Ko..
0 TL
Venedik Koltuk Takımı Venedik Koltuk Takımı
Yeni
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Sünger olarak 36 dansite HR gri sünger kullanılmıştır. Oturum yumuşaklığı orta sert yumuşaklıktadır.Üçlü Koltuk:..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır. İthal, silinebilir kumaş kullanılmıştır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. İthal, silinebilir kumaş kullanılmıştır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir. Silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yataklıdır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olmamaktadır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yataklıdır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olmamaktadır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. 3'lü koltukların biri ses sistemlidir. Yataklı üçlü koltukta ayak mekanizması bulunmaktadır. Nubuk kumaş kullanılmıştır. İskelet gürgen ağacı olup ayaklar ahşaptır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Kumaş ithal silinebilir Jerry kumaştır. Üçlü koltuk mekanizmalı yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürün iskeleti gürgen ağacından üretilmiştir. Oturum yumuşaklığı orta yumuşaklıktadır. Ayaklar ahşap ceviz renktedir.  Sünger üzeri 200 gra..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. İskelet fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Üzerindeki kumaş kolay temizlenebilen nubuk kumaştır. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir. Koltuktaki ahşap kasa, ayaklar 1. sınıf gürgen ağacıdır. Boya cila rengi değişimi yapılmaktadır. Tamamen ..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Silinebilir kumaş kullanılmıştır. Fırınlanmış 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. 30 dansite soft sünger Kullanılmıştır. Ayaklar CNC kesim metal kılıç ayak kullanılmıştır. ..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yataklıdır. 1 adet üçlü koltuk müzik sistemlidir. Kumaşı ithal silinebilir baskılı kumaştır.  Ayaklar ahşap ve yerden yüksekliği 16cm'dir. Oturum yumuşaklığı soft yumuşaklıktır. 30 dns 14 cm oturum kısımlarında sünger kullanılmı..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yataklıdır. Takımın iskelet yapısında profil, mdf, sunta, kavak, sukontrası kullanılmıştır. Ayaklar metal. Sıfır makas sistemi kullanılmıştır. Ayaklarda renk alternatifi bulunmaktadır. Kumaşı ithal kumaştır. Fonksiyonellik olarak sırttan ..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Ürünün iskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacı ve kavak kontradan üretilmiştir. Oturumu yumuşaktır. Kumaş İçeriği olarak doğal içerikli keten kumaş kullanılmıştır. Kumaş Özelliği İthal, leke tutmaz silinebilir kumaştır. Oturum minderi malzeme..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. İthal jery kumaş kullanılmıştır. Yumuşak dokulu ithal örme kumaş. İskelet malzemesi olarak fırınlanmış gürgen ağacıdır. Oturum minderi malzemesinde 35 HR yumuşak sünger kullanılmıştır. Sırt minderi %50 boncuk silikon elyaf, %50 kırpıntı süngerde..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. İthal, leke tutmaz silinebilir kumaş kullanılmıştır. Kumaş İçeriği olark polyester içerikli kumaş kullanılmıştır. Oturumu yumuşaktır. Oturum minderi malzemesi olarak 35 HR sünger kullanılmıştır. Ayak ..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. 1 üçlü koltuğu yataklıdır. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Oturumu yumuşaktır. İthal jery kumaş kullanılmıştır. Kumaşı ithal ve leke tutmaz silinebilir.  Oturum minderinde 35 HR sünger kullanılmıştır. Ayak malzemes..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Oturumu yumuşaktır. Kumaş olarak doğal içerikli keten kumaş kullanılmıştır. Kumaşı ithal ve leke tutmaz silinebilir. Oturum Minderi Malzemesi: 35 HR sünger kullanılmıştır. Ayak Malzemesi: Ahşap malzemed..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yataklı olup sırt geri açılım relax mekanizmalıdır. Kumaş kadifedir. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır.  Ayaklar Metal olarak üretilmektedir. Üçlü Koltuk: G: 220cm, D: 93..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşmaktadır. ..
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım; 2 üçlü koltuk (kapitoneli) ve 1 berjerden oluşmaktadır...
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk, 1 berjerden oluşmaktadır. Takım iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Oturumu 32 Danste  orta sert sünger. Kumandalı olup ayaklar ahşaptır.Üçlü Koltuk: G: 230 cm Y: 80 cm D: 98 cm, Tekli  Koltuk: G: 70 cm Y: 90 cm D: 80 cm..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk, 1 berjerden oluşmaktadır. Takım iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Oturumu 32 Danste  orta sert sünger. Takımın yatak olma özelliği bulunmaktadır. Ayaklar ahşaptır.Üçlü Koltuk: G: 230 cm Y: 80 cm D: 98 cm, Tekli  Koltuk: G: 70 cm Y: 90 cm D: 80 ..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk, 1 berjerden oluşmaktadır. 1 üçlü koltuğu yataklıdır. Kumaş içeriğinde yumuşak dokulu silinebilir ithal örme kumaş kullanılmıştır. Otomatik mekanizmalı yatak mekanizması bulunmaktadır. Koltuk yatak ölçüsü 190x110cm'dir. İskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacı v..
0 TL
Takım, 3+1'den oluşmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ayaklar metal malzemedir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu orta sertlikte olup 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahiptir.Üçlü Koltuk G:226 cm D:76 cm ..
0 TL
Takım, 3+1'den oluşmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ayaklar metal malzemedir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu orta sertlikte olup 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Takımın yatak özelliği yoktur. Üçlü Koltuk G:226 cm D:76 cm Y:95 cm, T..
0 TL
Takım, 2 üçlü koltuk 1 berjerden oluşmaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ayaklar metal malzemedir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu orta sertlikte olup 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Takımın yatak özelliği yoktur. Üçlü Koltuk G:226 cm ..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 60 (2 Sayfa)
17 Ağu İzmir Karabağlar Düğün Paketleri
mccarthy 0 3394
Son moda kaliteli ve popüler düğün paketleri uygun fiyatlar ile geniş bir ürün yelpazesinde Karabağlar düğün paketleri firması olarak tarafımızdan satışa sunulmaktadır. Son modaya uygun bir şekilde tasarımcılarımız ve mimarlarımız tarafından dizayn edilmektedir. Düğün paketlerimizi mağazalarımızda v..
13 Ağu Salon Dekorasyonu İçin Pratik Fikirler
mccarthy 0 2196
Salon, ev dekorasyonunda en önemli alanla arasındadır. Salon takımları seçerken dekorasyon oldukça önemlidir. Dekorasyon aşamasında önemli unsurlardan birisi de salonun alanıdır. Sonuç olarak alana göre bir mobilya tercihi yapılmalıdır. Bu aşamada yanlış seçim yapıldığı zaman ne yazık ki dekorasyonu..
13 Ağu Luxury Mobilya
mccarthy 0 2296
Luxury nedir? Luxury; mobilya yabancı kökenli bir kelime olsa da lüksü ve ihtişamı anlatır. Bu tarz mobilyalar eve çok farklı bir hava ve zenginlik katar. Ayrıca bu ürünler diğer mobilyalara göre daha elit ve seçkin modellerdir. Kişilerin beğenisini kazanmış ve kullanım açısından kolaylık sağlamakta..
13 Ağu İzmir'de Mobilya Nereden Alınır?
mccarthy 0 9615
İzmir'de mobilya nereden alınır sorusu cevabını arayan pek çok kişi bulunmaktadır. İzmir, Ege Bölgesi'nin incisi olmakla beraber, mobilya alışverişi yapacak kişilerin en çok mobilya çeşitliliğini ve avantajlı fiyatları bulacakları en önemli il olmaktadır.Mobilya sektörü açısından bakıldığında İzmir'..