MENU
Sepetiniz

Köşe Takımı

Her tarza uyum sağlayan köşe takımlarında geniş ürün yelpazesine sahip 6000 m²’lik mekâna sahip fabrika satış mağazamızda sizleri bekliyor. 2020 köşe takımı modelleri ve fiyatlarını yakından incelemek için mağazamıza bekleriz. Köşe takım modellerinde luxury (lüks) takımlarla beraber birçok alternatif bulunmaktadır. Köşe takım modellerini online mağazamızda da inceleyerek whatsapp online hattımızdan destek alabilirsiniz.

Köşe takımı L model koltuk olarak da geçmektedir. Evinizin salonunda mutfağında ve oturma odasında kullanabileceğiniz fonksiyonel bir üründür.  Evinize şıklık katacak ve dekorasyonlarınızı farklı bir hava verecek konseptleri muhakkak denemelisiniz. Mc Carthy Mobilya olarak, köşe koltuk takımı alanında birçok modelimiz bulunmaktadır. Köşe koltuk takımları evlerinize ferahlık ve kolay kullanım kolaylığı sağlayacak bir yapısı vardır.

Son dönemlerin en trend ürünlerinden biri olan köşe takımları kişilerin evlerine ayrı bir düzen verecek şekilde tasarlanmış mobilyalardır. Kalabalık aileler için oldukça kişilere fayda sağlamaktadır. Sandıklı modelleri ve yataklı modelleri de bulunmaktadır. Bu da kalabalık fertlere avantaj sağlayacaktır.

Köşeleri değerlendirmek için oldukça ideal bir ürün olan köşe takımları evi çok büyük olmayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Köşe takımlarında şık modeller, sportif modeller, klasik modeller, modern modeller gibi birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Kişilerin tarz ve isteklerine bağlı olarak seçimleri yapmaları beklenir. Köşe takım fiyatları malı mobilyada her kesimin bütçesine uygun fiyatlar bulunmaktadır

Köşe takımı alırken dikkat edilmesi gereken önemli şeyler:

Bütçenizi Belirlemeniz Gerekir.

Bütçeye göre alışveriş yaparsanız daha sağlıklı sonuçlar alacaksınızdır. Alışverişe çıktığınızda ortamın rehavetine kapılmadan hem karlı bir alışveriş hem de mantıklı bir alışveriş yapmış olacaksınız.  Bunun için ürün alışverişine çıkmadan önce araştırma yapmanız gerekir. Bu işlemlerinizi daha kolay hale getirecektir.

Mobilyadaki Seçim Tarzınız önemli

Mobilya seçimleri önemli bir yere sahiptir. Evin havasını değiştiren ve eve farklı bir ahenk katan yapısı vardır.  Ne kadar güzel seçimler yaparsanız, seçtiğiniz modeller de evinize o kadar uyum içinde olur.  Bu zamanlarda bireylerde kafa karışıklığı olabilir. Mobilyanızı seçmeden önce şey tarz çevrenizdeki kişilerden veya mağaza çalışanlarından fikir alabilirsiniz.

Konfor İlk Sırada Yer Almalı

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz yerlerden birisi de evinizdeki koltuklardır. Bu yüzden koltukların rahatlığının sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Mağazadan alışveriş yaptığınızda ürünü deneyerek daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Kumaş Seçimi

Köşe takımlarında dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan birisi de kumaş seçimidir. Kumaşın kaliteli olması kişilerin kullanımı açısından kolaylık sağlayacaktır. Hem temizlik açısından hem de kullanım açısından önem taşımaktadır. Kumaş yapısı olarak çabuk yıpranmayan, oturduğunuz zaman kişiyi terletmeyen bir yapısı olmalıdır.

Mobilyanın Boyutu Eve Uyum Sağlamalı

Mobilya alım sürecinde ürün seçini yapıktan sonra sandıklı mı sandıksız mı olduğuna dikkat etmeniz gerekir. İleriki süreçte elinize uyum sağlayıp sağlamayacağına dikkat edilmesi gerekir. Ürünün boyutu odanızın büyüklüğüne sağlaması gerekir. Aksi takdirde bu güzel ürün evinizde kullanım zorluğu yaşamanıza sebebiyet verecektir.

Köşe Koltuk Takımının Rengi Önemli

Mobilyaların rengi evinize farklı bir renk katar. Eğer eviniz küçükse, daha soft ve açık renkler seçmelisiniz. Geniş evlerde olan kişiler bir tık daha koyu renkleri tercih edebilir.

Koltuk İskeletlerine Dikkat

Köşe koltuk takımlarında, koltuğun birleşme kısımlarında bulunan iskeletlerin sağlam olması önemlidir.  Bir koltuğun İskeletlerin sağlam olması, sizi senelerce taşıyacak koltukların garantisidir.

Neden Köşe Koltuk Takımı?

  • Daha az yer kaplar,
  • Kullanım kolaylığı vardır,
  •  Her tarza hitap eder,
  • Evde minimalistik bir görüntü sağlayacaktır.
Durini Köşe Takımı
-12 %
Takım; 1 adet köşe takımından oluşmaktadır. İskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır...
20.790 TL 23.520 TL
Gucci Köşe Takımı Gucci Köşe Takımı
-13 %
Yataklı , Yüksek Ayak , Modern..
22.449 TL 25.725 TL
Galaxi Köşe Takımı Galaxi Köşe Takımı
-15 %
3,10 cm x 1,85 cm x 1,10 cm..
24.129 TL 28.350 TL
Luminya Köşe Takımı Luminya Köşe Takımı
-14 %
Takım; 1 adet köşe takımı ve puf'tan oluşmaktadır.  İskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Ölçü; 3,25x2,10x1,10 ..
22.449 TL 26.250 TL
Bella Akıllı Köşe Takımı Bella Akıllı Köşe Takımı
-13 %
Özel tasarım sayesinde kendinizi özel hissedeceğiniz vip özellikleri bulunan bu akıllı köşe takımını mağazamızda daha da yakından inceleyin.Boyut: 2600 × 480 × 400 cm, Mahzeme: Ahşap, Deri, Kumaş, Nubuk. Ürün geniş renk yelpazesine sahiptir.Köşe takımının özellikleri:3.5 inç dokunmatik ekranKayıt ci..
44.919 TL 51.870 TL
Smart Köşe Takımı Smart Köşe Takımı
-13 %
Ölçü: 300x300cm. Ölçü istenilen boyutta yapılabilmektedir. Ürün geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Fırınlanmış birinci sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Köşe modülünde multimedya ses sistemi vardır. (Opsiyonel) 30 dansite soft yumuşak sünger kullanılmıştır. Ayaklar CNC kesim metal üzeri ah..
22.449 TL 25.935 TL
Venedik Köşe Takımı Venedik Köşe Takımı
-15 %
İskelet malzemesi 1. sınıf gürgendir. Leke tutmayan, silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır.Ölçü: 310x310 cm, D: 100cm, Y: 80cm..
18.165 TL 21.399 TL
Paris Köşe Takımı Paris Köşe Takımı
-16 %
3 + köşe + 2..
35.259 TL 41.790 TL
Gloria Köşe Takımı Gloria Köşe Takımı
-7 %
Takım; Puf + Büyük Köşe + 3 Tekil Modül + 2 Küçük Köşe'den oluşmaktadır...
48.069 TL 51.429 TL
Siyam Köşe Takımı Siyam Köşe Takımı
-7 %
Fonksiyonel kumandalı köşe takımı...
41.559 TL 44.520 TL
Asos Köşe Takımı Asos Köşe Takımı
-13 %
Asos Köşe Takımı..
29.379 TL 33.579 TL
Verona Köşe Takımı Verona Köşe Takımı
-17 %
Verona Köşe Takımı..
15.939 TL 19.299 TL
Venüs Köşe Takımı
-12 %
Venüs Köşe Takımı..
20.790 TL 23.625 TL
Almira Köşe Takımı
-22 %
Almira Köşe Takımı..
15.729 TL 20.139 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)
17 Ağu İzmir Karabağlar Düğün Paketleri
mccarthy 0 844
Son moda kaliteli ve popüler düğün paketleri uygun fiyatlar ile geniş bir ürün yelpazesinde Karabağlar düğün paketleri firması olarak tarafımızdan satışa sunulmaktadır. Son modaya uygun bir şekilde tasarımcılarımız ve mimarlarımız tarafından dizayn edilmektedir. Düğün paketlerimizi mağazalarımızda v..
13 Ağu Salon Dekorasyonu İçin Pratik Fikirler
mccarthy 0 438
Salon, ev dekorasyonunda en önemli alanla arasındadır. Salon takımları seçerken dekorasyon oldukça önemlidir. Dekorasyon aşamasında önemli unsurlardan birisi de salonun alanıdır. Sonuç olarak alana göre bir mobilya tercihi yapılmalıdır. Bu aşamada yanlış seçim yapıldığı zaman ne yazık ki dekorasyonu..
13 Ağu Luxury Mobilya
mccarthy 0 545
Luxury nedir? Luxury; mobilya yabancı kökenli bir kelime olsa da lüksü ve ihtişamı anlatır. Bu tarz mobilyalar eve çok farklı bir hava ve zenginlik katar. Ayrıca bu ürünler diğer mobilyalara göre daha elit ve seçkin modellerdir. Kişilerin beğenisini kazanmış ve kullanım açısından kolaylık sağlamakta..
13 Ağu İzmir'de Mobilya Nereden Alınır?
mccarthy 0 2272
İzmir'de mobilya nereden alınır sorusu cevabını arayan pek çok kişi bulunmaktadır. İzmir, Ege Bölgesi'nin incisi olmakla beraber, mobilya alışverişi yapacak kişilerin en çok mobilya çeşitliliğini ve avantajlı fiyatları bulacakları en önemli il olmaktadır.Mobilya sektörü açısından bakıldığında İzmir'..